czwartek, 8 lutego 2024

Poduszka przytulanka ze Stepanem Banderą z EMPiKu.

 


 

Na stronie internetowej sieci EMPiK 25 stycznia, zamieszczona została oferta sprzedaży w dziale z artykułami dziecięcymi za cenę jedynych 68 złotych, podusi przytulanki w kolorze... CZERWONO - CZARNYM, Z WIZERUNKIEM STEPANA BANDERY, przywódcy UKRAIŃSKIEJ, LUDOBÓJCZEJ, KOLABORACYJNEJ FORMACJI ZAGŁADY OUN - UPA, BEZPOŚREDNIO ODPOWIEDZIALNEGO ZA ORGANIZACJĘ I WYDANIE OSOBISTEGO ROZKAZU NA PIŚMIE, DOKONANIA MASOWEGO LUDOBÓJSTWA POLSKIEJ LUDNOŚCI WOŁYNIA I MAŁOPOLSKI WSCHODNIEJ W LIPCU 1943 ROKU. Jak informowała ulotka, dołączona do tej poduszki z wizerunkiem tego zwyrodniałego ukraińskiego ludobójcy i  zbrodniarza wojennego:


,,Poduszka dekoracyjna w kolorze czerwonym i czarnym z portretem Stepana Bandery. Za każdym razem, gdy patrzysz na tę poduszkę, w twojej głowie zaczynają brzmieć wersy piosenki ,,Batko nash Bandera - Ukraina Maty. Tak więc każdy odpoczynek tak patriotyczny, jak to tylko możliwe.''

 

 

Polecam Wszystkim wysłuchanie audycji Pana Tomasza Milewskiego z kanału Telerealny TM 77, który jako pierwszy w Polsce zrealizował natychmiast audycję na żywo w piątek 26 stycznia 2024 roku, o godzinie 10.30 rano, właśnie w sprawie tej skandalicznej i haniebnej akcji sprzedażowej firmy EMPIK z podusią milusią Stepana Bandery. Pan Tomasz Milewski przeprowadził w tej audycji na żywo, również rozmowę z pracownikiem infolinii firmy EMPiK, do wysłuchania której gorąco wszystkich zachęcam, jak i całej, trwającej jedynie 18 minut audycji, bo naprawdę warto! Co więcej proszę wszystkich o podawanie linka z tą audycją Pana Tomasza, reklamowanie i subskrybowanie jego kanałów na youtube, gdyż jest naprawdę jednym z bardzo, ale to bardzo niewielu redaktorów, którzy nie boją się mówić prawdy, nawet za cenę likwidowania im kanałów przez youtube, których Panu Tomkowi skasowano już 11. Ale taka jest właśnie cena za stanie po stronie prawdy obiema nogami i odmowy jakichkolwiek zgniłych kompromisów ze złem.

 

PODUSIA MILUSIA STEFANUSIA


obsluga.klienta@empik.com

***** 


Poduszki z wizerunkiem Stepana Bandery na stronie Empiku. Sklep odpowiada 

 

https://kobieta.onet.pl/wiadomosci/poduszki-z-wizerunkiem-stepana-bandery-na-stronie-empiku-sklep-odpowiada/wevve22

Ukraina 1948 rok - Aerodynamik - Pierwsza operacja dywersyjna CIA - Cień Hitlera


http://kresywekrwi.blogspot.com/2023/06/ukraina-1948-rok-aerodynamik-pierwsza.html


Cień Hitlera - Nazistowscy zbrodniarze wojenni, wywiad amerykański i Zimna Wojna - ROZDZIAŁ PIĄTY


http://kresywekrwi.blogspot.com/2023/08/cien-hitlera-nazistowscy-zbrodniarze.html

Obozowe męczeństwo hitlerowskiego kolaboranta Stepana Banderyhttp://kresywekrwi.blogspot.com/2023/02/obozowe-meczenstwo-hitlerowskiego.html

 

 

 

 

Prowadzenie tego bloga to moja pasja, ale także wielogodzinna praca. Jeśli uważasz, że to co robię ma sens, to możesz wesprzeć mnie niewielką darowizną w tym co robię.

 

PKO BP SA Numer konta: 44 1020 1752 0000 0402 0095 7431

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.