sobota, 7 maja 2016

Ramię w ramię z banderowcami

Banderowskie święto w Polsce. Przemyśl - Pikulice 2010-2015. (wideo)
Następne takie święto jest planowane na 26. czerwca 2016 r. Czy ktoś widział, aby w Izraelu hitlerowcy ze swastykami i odpowiednimi transparentami maszerowali po ulicach Telavivu? A w Przemyślu, w Polsce, podobna rzecz ma miejsce.
Co więcej dzieje się to za całkowitą aprobatą władz lokalnych i wojewódzkich, których najwyżsi przedstawiciele w osobach wojewody Podkarpackiego z PO i prezydenta miasta Roberta Chomy byłego członka PiS, składają kwiaty na grobach ludobujców z UPA. Zupełnie też nie przeszkadza tym przedstawicielom ,,polskiej'' władzy fakt, że ukraińscy nacjonaliści, co chwila wznoszą w ich obecności banderowskie pozdrowienie ,,Sława Ukrainie, herojom sława'', które jest równoznacznym odpowiednikiem niemieckiego, nazistowskiego pozdrowienia ,,heil Hitler''. , które to pozdrowienie zostało oficjalnie przyjęte i zatwierdzone przez OUN-B, jako oficjalne powitanie ukraińskich nacjonalistów w 1941 roku. Pierwotna wersja tego banderowskiego, nazistowskiego pozdrowienia, o czym wie dziś tylko niewielu Polaków, składało się z trzech członów i jego pełna wersja brzmi ,,Sława Ukrainie, herojom sława... SMERT LACHOM'' Jak widać jednak na powyższym filmie panu wojewodzie z PO i panu prezydentowi Przemyśla nie tylko nie przeszkadza wznoszenie przez ukraińskich nacjonalistów, nazistowskiego pozdrowienia i składania wieńców i kwiatów na grobach banderowskich ludobójców, ale sami biorą w tym udział, wydając na to wcześniej swoje pozwolenia, by taka ubliżająca Narodowi Polskiemu i ofiarom tych zbrodniarzy ,,uroczystość'', odbyła się na Polskiej ziemi. Żeby tego wszystkiego było mało, sami osobiście biorą w tym udział oddając cześć tym potworom i składając kwiaty na ich grobach. Ponad podziałami, przeciwko Polsce, ramię w ramię, razem z banderowskimi zbrodniarzami.
Kolejne taka hucpa będzie miała miejsce w Przemyślu, za trochę ponad miesiąc tj. 26 czerwca br. Tym razem obok prezydenta Przemyśla na grobach zbrodniarzy z OUN-UPA wieniec złoży wojewoda Podkarpacki z...PiS ! Jak widać ,,polskim'' władzom nie tylko zupełnie nie przeszkadza promowanie zakazanego w Polsce prawnie nazizmu, ale przedstawiciele tychże władz wydają bezproblemowo zgodę na czczenie banderowskich (nazistowskich) zbrodniarzy i sami osobiście biorą czynny udział w czczeniu największych ludobójców Polskiego Narodu.

https://wirtualnapolonia.com/2016/05/07/banderowskie-swieto-w-polsce-przemysl-pikulice-2010-2015-wideo/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz