Wesprzyj moją działalność. Nie robię bowiem tego sam dla siebie. Nie ma również wolnej, medialnej działalności, bez wsparcia wolnych ludzi.
PKO BP SA Numer konta: 44 1020 1752 0000 0402 0095 7431
▼
poniedziałek, 3 lutego 2025
Ihor Kostiuk - członek Rady Miejskiej Tarnopola
Ihor Kostiuk szef Międzynarodowej Fundacji Dobrych Ludzi i od sierpnia 2024 roku, członek rady miasta Tarnopol, a także żołnierz ochotniczego, nazistowskiego batalionu ,,Zakarpacka Sicz''
W Radzie Miejskiej Tarnopola nastąpiła rotacja deputowanych z WO „Swoboda”. Terytorialna Komisja Wyborcza Miasta Tarnopol zarejestrowała Ihora Kostiuka na deputowanego do Rady Miejskiej Tarnopola, w miejsce kolegi z partii Maryana Kozbura, który wcześniej złożył również mandat parlamentarny.
Jest to określone w uchwale Terytorialnej Komisji Wyborczej Miasta Tarnopol.
Ігоря Костюка зареєстрували новим депутатом Тернопільської міської ради
A tak pan radny, niestety ciągle bratniego wobec Elbląga - Tarnopola, prezentuje samego siebie na poniższych zdjęciach, które pochodzą ze strony jego i jego jednostki na Facebooku Karpackiej Siczy. Niestety pan radny zablokował te swoje sweet focie na facebook'owej stronie batalionu ,,Zakarpacka Sicz'', a swój profil na facebooku, zlikwidował. Na szczęście wszystkie te zdjęcia umieszczone na tych obu stronach, przez samego pana radnego Kostiuka, zdążył wcześniej skopiować i opublikować na swoim profilu, a także na facebook'owej stronie Ukraińskie ludobójstwo na Wołyniu i Małopolsce Wschodniej, Pan Rafała Puzio.
Oto te zdjęcia tarnopolskiego partnera elbląskich włodarzy.
Radny Tarnopola Ihor Kostiuk
Radny Tarnopola Ihor Kostiuk w gustownym wdzianku Waffen SS Galizien
A to swojskie barwy ,,naszego dzielnego'', tarnopolskiego radnego i wyposażenie jego i jego kompanów z ,,Karpackiej Siczy''
Pan radny Kostiuk w gustownej nazistowskiej koszulce z symbolem oddziałów Totenkopfverbande, czyli oddziałów Trupiej Czaszki, w skład których wchodziły ukraińskie formacje kolaboracyjne Adolfa Hitlera i III Rzeszy. Między innymi największą grupą Ukraińców, będących członkami oddziałów Totenkopfverbande, były oddziały Wachmanów SS, strażników w Niemieckich Obozach Zagłady, do służby w których zgłosiło się na ochotnika ponad 70 tysięcy Ukraińców.
Radny Tarnopola Ihor Kostiuk w ciemnych okularach, z towarzyszami esesmanami w strojach organizacyjnych
Pana radnego Kostiuka, dawnych wspomnień czar
Pan Radny Kostiuk na tle wojskowego samochodu z hitlerowskim krzyżem
Heroj Kostiuk
Radny Kostiuk w koszulce organizacyjnej z żoną i synem
Organizacyjna naszywka z munduru i koszulek pana radnego Kostiuka z trupią czaszką i napisami" ,,Sława Zwycięzcą'' oraz ,,Śmierć Wrogom.
Pan radny Ihor Kostiuk w hitlerowskim pozdrowieniu oddaje honory przed tarnopolskim pomnikiem ukraińskiego Adolfa Hitlera - Stepana Bandery
Radny Ihor Kostiuk, pierwszy od lewej na tle organizacyjnej flagi
Radny Kostiuk w gronie kamratów, niżej z legitymacją wojskową z symbolem Dywizji SS Galizien
Na górnym zdjęciu radny Kostiuk w nazistowskiej koszulce, a z tyłu samochód z hitlerowskim krzyżem. Na zdjęciu dolnym radny Kostiuk wśród nazistowskich kamratów z batalionu ,,Zakarpacka Sicz''.
Radny Tarnopola Ihor Kostiuk składa podpis na ukraińskiej fladze, a z tyłu nazistowski symbol Wilczego Haka. Wolfsangel (niem. „wilczy hak”) – niemiecki symbolheraldyczny, używany także przez narodowych socjalistów (między innymi jako emblemat 34 Dywizji Grenadierów SS „Landstorm Nederland” czy 2 Dywizji Pancernej SS „Das Reich”), a obecnie przez neonazistów. W tym kontekście jest on opisywany jako modyfikacja runyEihwaz, z dodaną pionową linią. Symbol w pozycji wertykalnej znany jest także jako piorun (Donnerkeil), a w horyzontalnej jako „wilkołak”. W nacjonalizmie ukraińskim symbolizuje też litery hasła „idea nacji.
Radny Kostiuk jak widać z dumą prezentuje na swoim mundurku dwa loga. Pierwszy to symbol Organizacji Ukraińskich Nacjonalistów - Andrija Melnyka, a drugi to symbol Dywizji Waffen SS Galizien
Tak oto w całej okazałości prezentuje się kolega elbląskich radnych z PO i PiS, z bratniego dla nich po dzień dzisiejszy partnerskiego, a jakże Tarnopola, którego to partnerstwa z banderowcami i nazistami z Tarnopola, elbląscy radni bronią od czterech lat bardziej, niż w ogóle jakichkolwiek polskich interesów, które mają od zawsze głęboko i daleko, czemu dali ostatnio jednoznaczny wyraz 23 grudnia 2024 roku, wyrzucając na ostatniej ubiegłorocznej Sesji Elbląskiej Rady Miasta, moją inicjatywę upamiętnienia Polskich Ofiar Ukraińskiego Ludobójstwa dokonanego na Wołyniu, jednogłośnie prosto do kosza na śmieci! Jak widać nazizm dla nich jest ponad wszystko, dlatego też w swoim antypolonizmie, tak się już zapędzili, że bezczelnie nazywają Polaków nazistami i budowniczymi obozów zgłady. Tak to potomkowie ukraińskich katów, przypisują czyny swoich antenatów swoim polskim ofiarom. Nasuwa się już w tym momencie tylko jedno pytanie, a mianowicie: Jak długo to wszystko jeszcze potrwa? Jak długo jeszcze będą nam Polakom otwarcie pluć w twarz?
Jacek Boki - 3 Luty 2025 r.
Wesprzyj moją działalność publicystyczną, jeśli doceniasz to co robię.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.